БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

Отворена транспарентна навлака за пенис

026249-1
299 ден.

Нешто иновативно и одлично за оние кои сакаат да го зголемат обемот и да влезат во нови секс игри користејќи разни играчки и додатоци.

Ако сакате исполнувачки однос и вашиот партнер да биде задоволен тогаш ви треба - Отворена транспарентна навлака на пенисот Jeremy!

Направен од висококвалитетен ТПР материјал, овaa исклучително мекa и растегливa навлака ќе ја зајакне и збогати вашата интимна врска.

Вкупната должина на капакот е 7 cm, додека обиколката е 3,6 cm во најширокиот дел.

Со својата иновативна конструкција, оваа навлака овозможува совршено вклопување за сите големини на пенисот. Се придржува цврсто кон кожата, давајќи ви зголемена чувствителност и поинтензивни сензации за време на сексуалниот однос.

Отворена

299 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 9 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Нешто иновативно и одлично за оние кои сакаат да го зголемат обемот и да влезат во нови секс игри користејќи разни играчки и додатоци.

Ако сакате исполнувачки однос и вашиот партнер да биде задоволен тогаш ви треба - Отворена транспарентна навлака на пенисот Jeremy!

Направен од висококвалитетен ТПР материјал, овaa исклучително мекa и растегливa навлака ќе ја зајакне и збогати вашата интимна врска.

Вкупната должина на капакот е 7 cm, додека обиколката е 3,6 cm во најширокиот дел.

Со својата иновативна конструкција, оваа навлака овозможува совршено вклопување за сите големини на пенисот. Се придржува цврсто кон кожата, давајќи ви зголемена чувствителност и поинтензивни сензации за време на сексуалниот однос.

Покрај тоа што ќе ви помогне да постигнете подолго времетраење на ерекцијата, оваа навлака ќе ви обезбеди и дополнителна дебелина и обем.

Текстурата и дизајнот се специјално дизајнирани да го стимулираат партнерот на најинтимните места со помош на спирален навој кој наликува на конец. 

Лесен за користење, оваа навлака е лесна за ставање и вадење, овозможувајќи ви брзо и дискретно да се подготвите за незаборавени моменти на страст.

За полесно вметнување и поубаво чувство, користете лубрикант на водна основа.  

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: