БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -700 ден.
  • Ново

Розево вибро јајце со апликација

210212HP-1
3.290 ден. 3.990 ден. Заштеда 700 ден.

Вибро јајцето со апликација е совршена играчка за зајакнување на вашите вагинални мускули со помош на Кегелови вежби и играње со вашиот партнер. Има дури 12 режими на вибрации, чиј интензитет можете да го намалите и зголемите. Можете да го поврзете вибро јајцето со апликацијата Baile на вашиот мобилен телефон и на тој начин да управувате со вибрациите. Апликацијата ви овозможува да вибрирате во ритамот на вашата омилена песна. Вкупната должина на вибро јајцето е 14,2 cm, додека ширината е 3,2 cm. Полнењето се врши преку USB-кабел. Оваа секси играчка е целосно водоотпорна. За да се олесни пенетрацијата, користете лубрикант што можете да го нарачате од нашиот асортиман.

Розево вибро

3.290 ден. 3.990 ден. Заштеда 700 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Вибро јајцето со апликација е совршена играчка за зајакнување на вашите вагинални мускули со помош на Кегелови вежби и играње со вашиот партнер. Има дури 12 режими на вибрации, чиј интензитет можете да го намалите и зголемите. Можете да го поврзете вибро јајцето со апликацијата Baile на вашиот мобилен телефон и на тој начин да управувате со вибрациите. Апликацијата ви овозможува да вибрирате во ритамот на вашата омилена песна. Вкупната должина на вибро јајцето е 14,2 cm, додека ширината е 3,2 cm. Полнењето се врши преку USB-кабел. Оваа секси играчка е целосно водоотпорна. За да се олесни пенетрацијата, користете лубрикант што можете да го нарачате од нашиот асортиман. Алтернативно, можете да ја исчистите играчката со млака вода и неутрален сапун. Нарачајте ја апликацијата вибро јајце и уживајте во уникатната стимулација.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: