БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -1.600 ден.
  • Ново

Вибро јајце We Vibe Jive Pink

05519960000
10.990 ден. 12.590 ден. Заштеда 1.600 ден.

We Vibe Jive е едно од најмодерните и најквалитетните вибрирачки јајца на пазарот. Прекрасен дизајн, доаѓа во розова боја. Оваа неверојатна играчка ви овозможува да си играте со вашиот партнер каде било во секое време. Вие го контролирате We Vibe Jive преку апликацијата We-Connect на вашиот телефон. Прво, преземете ја бесплатната апликација We-Connect. За да играте во иста просторија, спарете го We Vibe Jive и вашиот телефон преку Bluetooth. Ако сакате да играте на подолги растојанија, вашиот партнер треба да ја инсталира апликацијата We-Connect на својот телефон и да се поврзе со вашиот (вашиот телефон мора да биде во близина на We Vibe Jive). Партнерот може да ја контролира стимулацијата од далечина.

Вибро јајце We

10.990 ден. 12.590 ден. Заштеда 1.600 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

We Vibe Jive е едно од најмодерните и најквалитетните вибрирачки јајца на пазарот. Прекрасен дизајн, доаѓа во розова боја. Оваа неверојатна играчка ви овозможува да си играте со вашиот партнер каде било во секое време. Вие го контролирате We Vibe Jive преку апликацијата We-Connect на вашиот телефон. Прво, преземете ја бесплатната апликација We-Connect. За да играте во иста просторија, спарете го We Vibe Jive и вашиот телефон преку Bluetooth. Ако сакате да играте на подолги растојанија, вашиот партнер треба да ја инсталира апликацијата We-Connect на својот телефон и да се поврзе со вашиот (вашиот телефон мора да биде во близина на We Vibe Jive). Партнерот може да ја контролира стимулацијата од далечина. Со 10 различни вибрации и повеќе нивоа на јачина на звук, We Vibe Jive ќе ги исполни сите ваши фантазии. Направен од висококвалитетен медицински тестиран силикон, исклучително е удобен за носење. Полнете го 90 минути преку USB-кабел и може да работи до 2 часа кога е целосно наполнет. Во пакувањето добивате USB кабел за полнење, детални упатства, мал чист лубрикант и футрола за чување на играчката. Изненадете ја вашата сакана и нарачајте We Vibe Jive за и двајцата да уживате во различни секси игри.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: