БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -500 ден.
  • Ново

Виолетово вибрирачко дилдо со пулсирање Murray

014952-1
2.790 ден. 3.290 ден. Заштеда 500 ден.

Вклучете се во незаборавна сензуална авантура со нашето Виолетово вибрациско Дилдо - совршен избор за моменти на страст и огромно задоволство. Ова елегантно дилдо ќе ве однесе на патување кон врвот на задоволството, со неверојатни 12 функции на вибрации и пулсирање. Изработен од висококвалитетен силикон,  Виолетово вибрациско Дилдо обезбедува мазна и мека текстура која ќе ви пружи интензивно задоволство. Овој безбеден материјал, со своите хипоалергични својства, ви овозможува удобност и мир во секој интимен момент. Со вкупна должина од 19 cm и дијаметар од 3,8 cm, овој елегантен и разноврсен производ обезбедува се што ви е потребно за истражување на нови нивоа на сензуалност и задоволство. 

Виолетово

2.790 ден. 3.290 ден. Заштеда 500 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 3 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Вклучете се во незаборавна сензуална авантура со нашето Виолетово вибрациско Дилдо - совршен избор за моменти на страст и огромно задоволство. Ова елегантно дилдо ќе ве однесе на патување кон врвот на задоволството, со неверојатни 12 функции на вибрации и пулсирање. Изработен од висококвалитетен силикон,  Виолетово вибрациско Дилдо обезбедува мазна и мека текстура која ќе ви пружи интензивно задоволство. Овој безбеден материјал, со своите хипоалергични својства, ви овозможува удобност и мир во секој интимен момент. Со вкупна должина од 19 cm и дијаметар од 3,8 cm, овој елегантен и разноврсен производ обезбедува се што ви е потребно за истражување на нови нивоа на сензуалност и задоволство. Неговата силна вакуумска основа ви овозможува безбедно да ја поставите на која било мазна и рамна површина. Едноставно наполнете го преку вклучениот USB кабел на кој било компјутер, давајќи ви погодност и флексибилност. За да ја направите пенетрацијата уште поудобна, препорачуваме да користите лубрикант на база на вода. Препуштете се на сензациите и искусете незаборавни моменти на задоволство со напредниот  Виолетово вибрациско Дилдо. Искористете ја нејзината моќ за да ги исполните вашите фантазии и да ви пружи неописливо задоволство. Со ова дилдо, вашите интимни искуства целосно ќе се трансформираат.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: