БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 4000 денари. Разгледај ги производите и НАРАЧАЈ СЕГА!

  • -600 ден.
  • Ново

Виолетов вибратор со опција на вшмукување

014395
2.990 ден. 3.590 ден. Заштеда 600 ден.

Мултифункционалниот вибратор со исклучителни перформанси Кој ќе ви пружи неверојатни задоволства. Изработен е од силикон со нежна површина и е сосема безбеден за употреба. Со неговите 12 функции на вибрации и 12 режими на вшмукување, оргазмот е загарантиран. Се полни преку USB-кабел и е водоотпорен. Вкупната должина е 19 см, а неговиот дијаметар е 3 см. За полесно продирање, препорачуваме да користите лубрикант на база на вода.

Виолетов

2.990 ден. 3.590 ден. Заштеда 600 ден.
Количина:
Нарачај по телефон

Побрзај! Само 2 на залиха!

На залиха

 

Гарантирана 100% дискреција

 

Брза и сигурна испорака

 

Безбедно плаќање онлајн или при достава

Мултифункционалниот вибратор со исклучителни перформанси Кој ќе ви пружи неверојатни задоволства. Изработен е од силикон со нежна површина и е сосема безбеден за употреба. Со неговите 12 функции на вибрации и 12 режими на вшмукување, оргазмот е загарантиран. Се полни преку USB-кабел и е водоотпорен. Вкупната должина е 19 см, а неговиот дијаметар е 3 см. За полесно продирање, препорачуваме да користите лубрикант на база на вода.

This product has no reviews!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: